Jöjjön a varázs és legyen hó, legyen hó…
Tavaly és tavalyelőtt a gonosz északi boszorkány elátkozta a hegyet. Az átok két gyenge szezont eredményezett. .
De nem sejthette, hogy a #ski43 -ben idén nálunk tanul meg síelni a jóságos boszorkány unokája, Bébi Marcsi, aki hálája jeléül levette a hegyről a rontást.
A rontás levétele mellé azt tanácsolta, hogy varázs napokkal varázsoljuk varázsheggyé az Ámos-hegyet. A varázshegy hosszú, hideg szezont fog hozni és rengeteg mosolygós síelő és snowboardos arcot.
Bébi Marcsi javaslatára tehát közhírré tétetik a
V A R Á Z S 4-es
az alábbiak szerint:
Miután a rontás levétetett a hegyről, hidegebb időszak köszönt majd ránk, beindítjuk hóágyúinkat, szenzációssá változtatjuk pályáink varázsszőnyegét és kedden, azaz február 4-én, azaz HOLNAP briliáns pályákkal várunk majd Benneteket egységes, 8 órás síelésre feljogosító jegyekkel, melyek ára életkorra, nemre, társadalmi pozícióra és sítudásra tekintet nélkül
4.444,- Ft, azaz
négyezernégyszáznegyvennégy magyar forint lesz.
Kék és Piros bejáratunk is üzemben lesz. A kék bejáratnál megváltott jegyek továbbra is fél órával hosszabb pálya és felvonó használatra jogosítanak majd fel.
Frissen hóágyúzott pályák és két ülőlift vár a Síaréna Vibe Park-ban.
Legyen hó, legyen jó és kezdődjék a varázs a varázshegyen
Ezt pedig Bébi Marcsinak küldjük a Varázshegyről: